Vkládání odkazů

Odkaz se dá vložit na stránky buď výměnou za odkaz, nebo za peníze prostřednictvím premium SMS. Jako první jsou zobrazovány placené odkazy, za nimi odkazy za odkaz.

Odkaz za odkaz

Umístěte na jakýkoliv web, nebo blog odkaz na www.idioti.cz a pošlete adresu té stránky, posunete se za placené odkazy. Odkaz musí být čitelný jak pro vyhledávače, tak pro uživatele, jinak se nepočítá. Nepočítají se ani odkazy, které směřují jinam, než na www.idioti.cz.

Nejlepší jsou placené pozice

Pokud pošlete SMS, přeskočíte všechny odkazy a dostanete se na první místo. Následující platba za jiný odkaz vás posune na 2. místo atd.

Pro placené odkazy lze použít anchor text, tedy text, mezi tagy <a> a </a> a odkazy mohou směřovat i na libovolnou stránku webu, např. Přidej odkaz!.

Platba

Platba se provádí pouze prostřednictvím premium SMS a její cena je 50 Kč

Formát odkazu

Placené odkazy mohou mít vlastní anchor text, tedy např. IDeálně Indexované Online TIpy, s omezením na max. 42 znaků. Neplacené odkazy budou na web umisťovány pouze ve tvaru cílové adresy na hlavní stránku webu (tedy např. http://www.idioti.cz). Z jedné domény může být umístěn pouze jeden odkaz (nevztahuje se na hostingy typu bloguje.cz a placené odkazy). Pokud dáváte odkaz do příspěvku na blog, uveďte trvalou adresu článku a ne titulní strany, ze které článek zmizí. Zbytečně tak může být váš odkaz smazán.
Tohle pravidlo se nevztahuje na placené odkazy, které mohou být směřovány i mimo hlavní stranu webu a může jich být z jednoho webu více.

Zakázané odkazy

Na tyto stránky nebudou umisťovány odkazy mířící na erotický obsah, delikátní přípravky, hazardní hry a jiné morálně či právně závadné stránky, stejně, jako na stránky penalizované vyhledávači a na stránky na závadný obsah odkazující. Stránky budou kontrolovány před vložením, může se však stát, že nepřípustnou stránku přehlédnu, nebo se obsah cílové stránky změní po kontrole. V tom případě mi dejte vědět a odkaz bude odstraněn.

Obecná ustanovení

Odkazy se řadí následovně:
zaplacené během předcházejícího roku, s recipročními odkazy V případě shody rozhoduje čas vložení.
Po roce, kdy váš zaplacený odkaz nepodpoříte další platbou, je na něj pohlíženo, jako na vložený za odkaz a bude posouvat směrem ke konci až úplně zmizí. Stačí tedy jednou za rok poslat premium SMS a odkaz se vrátí zpět mezi preferované odkazy.
Pokud pošlete SMS pro odkaz, který nebude zařazen, předám Vaši částku na charitativní účely. Jestli si tedy nejste jisti, zda Váš odkaz bude zařazen, pošlete dotaz přes kontaktní formulář. Chcete-li přispět charitě, učiňte tak rovnou a nedělejte ze mě prostředníka ;)
Pokud vložený odkaz jako Odkaz za odkaz a Placené pozice nesplní pravidla pro přidání odkazu, nebude zařazen.
Umístění odkazu není vymahatelné a o zařazení rozhoduji já.
Peníze v žádném případě nevracím.
V případě pochybení z mé strany poskytnu odpovídající náhradu pro umístění odkazu.
Nebudu sem zařazovat jakékoliv své stránky
Nemyslím si o nikom, kdo má odkaz na tomto webu, že by byl idiot. Název idioti.cz byl zvolen jen z důvodu, že je dobře zapamatovatelný a doména byla volná. Návrhy na odkazy sem mohou posílat lidé z celého světa a jejich důvody, proč sem chtějí odkaz přidat, nechci a ani nemohu zkoumat.
Odkazy s www a bez (http://www.idioti.cz a http://idioti.cz) budou posuzovány jako jeden odkaz a ve výsledku sloučeny.

Nejsou vám pravidla jasná? Zeptejte se přes kontaktní formulář.

Pokud vám tento web přijde alespoň trochu zajímavý, odkažte na něj. Uděláte radost nejen mně ale i těm, kteří zde mají odkazy :)